Shitet Xbox 360 me chip dhe mbi 50 Lojra.
1 Leve origjigjinale Wireless
Mundesi shkarkimi lojrash pa fund.


Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  xbox3.jpg
S: 102
Madhesia:  32.0 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  xbox1.jpg
S: 59
Madhesia:  20.6 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  xbox2.jpg
S: 58
Madhesia:  19.4 KB

Cel. : 0686037846