1. Standart Tirane, shes biciklete Citybike e ardhur dhe e blere ne Itali 16.000 Leke

  Ngjyra.....: e kuqe

  OKAZION!!! Shitet biēklete sportive, shume trendy, 26-ēe, per femra dhe meshkuj, e sapoardhur nga Italia. Me 3 amortizatore, 2 tek timoni dhe 1 pas. Disqe dopio alumini, me 7 marsha, ne gjendje perfekte. Shtitet per arsye mosperdorimi. Telefononi ne numer cel: 0677044444.
  Cel. : 0677044444
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 12339438_1732839203601542_8124368615353343096_o.jpg
S: 659
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 37977774_2235583556660435_98055421922639872_n.jpg
S: 245
Madhesia: 75.2 KB