• Tirane, ofroj vend pune part time Agjent

A do të dëshironit që të ardhurat tuaja mujore të ishin më të larta seç janë aktualisht nga puna stabël në të cilën gjëndeni?

 Vallë sa herë iu ka vërtitur në mëndje mendimi sikur të kisha një punë sekondare pa më penguar nga angazhimet e aktuales?
Sa herë ju ka munduar fakti: ‘Pse në profesionin që disponoj nuk mund të gjej një punëdhënës PART TIME IDEAL i cili:
 Për regjistrim mos të kërkoj një listë të gjatë dokumentacioni,mundësisht dhe 15dt provë/trajtim...
 Mos të nëshkruaj një kontratë e cila të më mbajë të lidhur...
 Mos të ushtroj trysni që të rriten shitjet sps kohet e fundit nuk më ka ecur siç duhet,të më lë të punoj në mënyrë të pavarur...
 Angazhim te imponuar...
 Mos të vërtitem sa tek një kl në tj me doc. me vlere nëpër duar..

Atëherë Kompania Sigurimit Pront Casa Multiservizi Albania ju ofron një punësim PART TIME IDEAL... E VETMJA GJE QE DO TË BENI ESHTE TË PËRDORNI PIKËN MË TË FORT TUAJËN:‘FUQINË E FJALËS dhe BINDJEN’.
E në vijim në momentin që klienti dëshiron të nënshkruaj kontratë, mjafton që të komunikoni me stafin e Kompanisë dhe keta te fundit do të gjenden pranë jush për të mundësuar kryerjen e Kontratës.
Si rrjedhojë nga çdo kontratë e bërë,ju përfitoni 10% të çmimit kontratës e cila ju dorëzohet menjëherë pas perfundimit të kryerjes së kontratës, te bashkengjitur keni dhe Paketat me çmimet përkatëse..
Llogaritë po jua lëmë ju për të nxjerrë fitimin prej 10% të çdo kontrate të bërë...

NE nuk ju pengojme në kryerjen e aktivitetit tuaj në lidhje me aktivitetin që kryeni,ne thjeshtë duam të bashkepunojmë me ju,në një formë të tille që në momentin që e reklamoni një pronë te caktuar dhe e shisni ju mund ti jipni nje info mbi paketat që ne ofrojmë dhe nese e bindni këtë të fundit ju përfitoni % dhe nga puna juaj aktuale dhe nga Kompania Sigurimit Pronto Casa!


Të interesuarit te kontaktjne ne nr:069 70 90 500.


Cel. : 069 70 90 500
 


WhatsApp
Back
Top