kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Passat sw 2013,full option,2.0 TDI,automat, 11.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 131000  Okazion !!! Tirane, shitet W Passat sw Blue Motion, viti 2013, full option, 2.0 TDI, kambio automatike, kompjuter bordi, klima dixhitale, Navigator me ekran tė madh me touch, pasqyra me palosje, 131.000 km origjinale, sensorė parkimi para-prapa(fabrike), sedilje me ngrohje, tapiceri lėkure dhe kamoshi, disqe ēerkin lega origjinale 17" me goma Barum 90%, ndezje/fikje "Start/Stop", fikje/ndezje automatike nė semafor, dy ēelėsaq me inoks, nė gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, me doganė, i sapoardhur. Ēmimi 11.000 euro i padiskutueshėm. Cel. 0684663487.


  Cel. : 0684663487
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 93
Madhesia: 59.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 50
Madhesia: 44.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 51
Madhesia: 49.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 51
Madhesia: 48.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 51
Madhesia: 58.8 KB