Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes bokse Proel 400w, AKTIVE TE AMPLIFIKUAR 350 Euro

  50 EURO SCONTO ------------ OFERTA ZGJAT PAK DITE


  PROEL 400W - Mbyllja aktive me dy shtresa tė dyfishta

  PROEL 400W ėshtė padyshim modeli mė i gjithanshėm nė seri. Pėr shkak tė reagimit tė zgjeruar tė frekuencės dhe SPL tė lartė, ajo mund tė japė rezultate tė shkėlqyera si njė mbyllje me rreze tė plotė nė njė shumėllojshmėri aplikimesh.
  Kombinoje atė me njė FLASH15SA ose FLASH18SA subwoofer, nė vend tė kėsaj, dhe formon njė sistem tė shkėlqyer pėr grupet mė tė kėrkuar dhe DJ. kompresioni CELESTION me njė spirale tė madhe zėri, tė shoqėruar me bri tė ri tė shpėrndarjes sė gjerė, garanton njė pėrkufizim tė jashtėzakonshėm nė fundin e lartė dhe mbulimin perfekt tė sipėrfaqeve edhe tė mėdha.


  Lloji i sistemit 2-rruga me dy shtresa aktive tė amplifikuara
  Fuqia e vazhdueshme e pėrforcuesit 300 W + 100 W bi-ampLIFIKIM
  Impedanca e hyrjes LINE: 20 kohM e balancuar, 10 kohM paekuilibruar
  Pėrgjigja e frekuencės 55 Hz - 20 kHz
  Ndjeshmėria e hyrjes LINE: 0 dBu / 0.775 V
  Prodhimi maksimal (kulmi) Output 125 dB @ 1m
  Pajisja me frekuencė tė ulėt 12 '' woofer - 2.5 '' VC
  Kompresimi me frekuencė tė lartė 1 '' - 1.7 '' VC
  Frekuenca kryqėzuese 2000 Hz
  Mbulimi Angular 90 ° H x 60 °V
  Bllok i Pėrmbajtshėm i Mbulimit
  Kėmbė trapezoidal 8 °
  Furnizimi me energji 230 VAC 50Hz o 117 VAC 60 Hz
  Konsumi i energjisė 110 VA
  Konsumi maksimal i energjisė 550 VA
  Ftohja Convection Natyrore
  Lidhėset IN - LINK: XLR Combo - XLR M
  Ndėrtim 15 mm kompensatė thupėr
  Kabineti Ngjyra e Zezė
  Pole Montimi 1 x fllanxhė me dy kėnde fundore, 0 ° ose 7.5 °
  Sistemi i fluturimit 5 x M10 - lart, poshtė, prapa
  Pesha 22 kg (48.510 lb)
  Dimensionet (L x H x D) 41 x 64 x 38 cm
  Kontrolli i Nivelit, ngritja e GND, LIVE / MUSIC dyfishtė optimizuar

  Telefononi ne nr. 0697020356
  TRANSPORTI FALAS

  CMIMI DISKUTUESHEM

  Cel. : 069 70 20 356
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180726-WA0027.jpg
S: 55
Madhesia: 53.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180726-WA0026.jpg
S: 29
Madhesia: 82.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180726-WA0024.jpg
S: 30
Madhesia: 60.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180726-WA0025.jpg
S: 28
Madhesia: 76.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180726-WA0028.jpg
S: 28
Madhesia: 61.2 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu