''Met Engeneering'' kėrkon tė punėsojė pėr Repartin e Drurit:

Marangoz
Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė:


• Kandidatėt duhet tė kenė njohuri nė pėrdorimin e makinerive qė pėrdoren nė reparte si: sharrė disk, plan, grosetė, sharrė shirit, makinė forimi, makinė prese, etj.
• Tė ketė eksperiencė pune nė prodhimin dhe montimin e mobiljeve (materiale tė ndryshme si melaminė, mdf, dru).
• Tė ketė pėrvojė pune nė prodhimin e dyerve tamburat dhe ato tė drurit ose nė prodhimin dhe montimin e dyerve, dritareve me fasadė xhami etj.
• Tė tė lexojė dhe tė interpretojė skicat e projekteve tė mobilimit.
• Tė kenė aftėsi nė tė punuarit nė grup si edhe aftėsi tė koordinimit tė punėve dhe projekteve.
• Tė karakterizohet nga saktėsia, produktiviteti dhe aftėsia pėr tė pėrmbushur afatet.

Kriteret e Kėrkuara:


• Kandidatėt duhet tė kenė tė paktėn 5 vite eksperiencė pune.
• Tė ketė aftėsi tė mira komunikuese dhe organizuese.

Kushtet e Punės:


• Orari i punės ėshtė nga ora 07:30-16:00 (30 min pushim dreke).
• Adresa: Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tiranė,
Albania.

Personat e interesuar tė kontaktojnė nė numrin e telefonit: 068 90 27 203 / 068 40 16 639. Afati fundit i aplikimeve ėshtė data 15.08.2019.

“Met-Engeneering”
Adresa: Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tiranė, Albania.
Departamenti i Burimeve Njerėzore
Tel: 068 40 16 639

Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr "Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”.