Albacall
Kliko
Apliko
Apliko Tani, Kliko Ketu

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Dekoll kėrkon Drejtor Shitjesh

  Dekoll sh.p.k. ėshtė njė kompani lider nė tregun rajonal qė ofron zgjidhje inovative nė prodhimin e materialeve tė ndėrtimit.
  Gama e produkteve tona nė treg pėrfshin: koll, grafiato, fino, sistem hidroizolimi dhe termoizolimi, bojėrat PintoColor dhe produktin e polisterolit Termax.

  Me zgjerimin e veprimtarisė tregtare, deKoll kėrkon tė punėsojė Drejtor Shitjesh. Kandidati do tė punojė me kohė tė plotė, i bazuar nė fabrikėn deKoll nė KM 5 tė autostradės Durrės-Tiranė .


  Detyrat dhe Pergjegjesite kryesore :


  • Menaxhon skuadren e shitjeve;
  • Parashikon plan buxhetin e departamentit te tij per te gjithe vitin duke e ndare ate ne muaj;
  • Parashikon planin e bonuseve dhe monitoron realizimin e tyre;
  • Kontrollon ne menyre te vazhdueshme perfomancen e stafit te tij, ben kontrolle ne terren si dhe kontakton nga afer klientet e kompanise;
  • Drejton procesin e vleresimit te performances per stafin qe ka nen varesi dhe garanton nje vleresim objektiv dhe te drejte;
  • Tė planifikoje dhe tė hartoj objektivat mujore dhe vjetore bashke me nje plan pune te percaktuar;
  • Tė zhvilloj dhe tė mirėmbaje mardhėniet me furnizuesit ekzistues dhe tė rinjė;
  • Tė njohė shumė mirė tregun , tė analizoj konkurencėn, produktet dhe cmimet;
  • Tė organizojnė aktivitete tė marketingut , tė tilla si ngjarjet promovuese;
  • Tė ofroj iniciativa pėr pėrmirėsimin e vazhdueshėm tė biznesit.  Duhet te kete kualifikimet:


  • Diplomė Universitare nė Administrim Biznesi.
  • Tė ketė pėrvojė pune 3-tre deri 5- pese vjet nė profil tė njėjtė;
  • Tė ketė aftėsi shumė tė mira nė zhvillim e planeve tė shitjeve;
  • Tė ketė aftesi shumė tė mira komunikimi;
  • Tė ketė aftesi shumė tė mira drejtimi dhe organizimi;
  • Tė ketė njohuri shumė tė mira tė paketės bazė tė MS Office (Windows, Excel; Power Point), Internet dhe programit Financa 5;
  • Tė kete njohuri te gjuhes Angleze, Italiane.
  • Tė jetė i pajisur me lejė drejtimi tė klasit B.  Dėrgoni CV nė adresėn hr@brunes.al
  Pėr ēdo sqarim na shkruani ose telefononi nė numrin +355697070978
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170831-WA0000.jpg
S: 891
Madhesia: 23.3 KB