devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart (ID 0602) Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 110 m² 450 Euro (Bulevardi Zogu i Pare)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu i Pare

  Apartament me qera 2 + 1 + 2 tualete + 2 ballkone.
  Ėshtė e mobiluar tėrėsisht dhe ndodhet nė katin e shtatė tė ndėrtesės.
  Apartamenti ndodhet ne Bulevardin Zogu i I, prane qendres.
  Preferohen vetėm tė huaj.


  Per me shume informacione klikoni link-un:http://www.eaglesestate.com/sq/prope...tirana/id-0602
  Cel. : +355672033999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0602_1.jpg
S: 119
Madhesia: 25.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0602_3.jpg
S: 57
Madhesia: 26.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0602_5.jpg
S: 54
Madhesia: 24.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0602_7.jpg
S: 52
Madhesia: 22.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0602_9.jpg
S: 53
Madhesia: 25.5 KB  


  EAGLES ESTATE
  Rruga: "Rruga Bill Klinton Vila nr2 Tirane, Albania"
  Kontakt: 067 20 33 999
  Email: info@eaglesestate.com
  Web: www.eaglesestate.com