kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Pogradec, shes pajisje mjekesore Ultrasound GE Logiq 3 Pro BT 05 5.500 Euro

  Shitet Eko, Ultrasound GE Logiq 3 Pro BT 05.

  Eko eshte e paisur me dy sonda, nje konvekse abdominale dhe nje sonde vaginale.
  Color dopler
  2D
  2 porta per sonda.

  Per me teper informacion na kontaktoni: 0692212227

  Cmimi: 5500 Euro

  Cel. : 0692212227
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 176
Madhesia: 23.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu