kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone DOOGEE X5 MAX PRO 50 Euro

  Shitet cel Doogee X5 MAx Pro, ne gjendje super te mire me kellef e xham mbrojtje me 2 gb ram dhe 16 rom
  ne gjendje perfekte. me 8 mpx camer para dhe 8 mpx pas me bateri 4000mph qe zgjat 3 dite. Bashke me te jepet edhe nje cel tjeter si ky po i eshte djegur nga rrufeja, pjeset e tjera i ka te gjitha ne rregull ieshte edhe i testuar, mund te perdoret si pjese per Doogee e pare qe kushton 50 euro
  Shitet per arsye mosperdorimi

  Cel. : 0696097400
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1467881758391506.jpg
S: 102
Madhesia: 24.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DOOGEE-X5-Max-Pro-2GB-16GB-Smartphone---White-358661-.jpg
S: 53
Madhesia: 19.8 KB