kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Sarande,qera ditore apartamente ne plazh 2000 lek/nata ose 16 euro /nata

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 36730165_2124148434286394_6992263670499639296_n.jpg
S: 68
Madhesia: 19.5 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 36672324_2124148180953086_6266365526906241024_n.jpg
S: 131
Madhesia: 25.4 KB
  Zona/Rruga : pran hotel.butrintit
  Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.Ndodhen 2 minuta larg detit ne kembe.
  Ofrojm wifi ,kondicioner, kuzhine dhe te gjitha pajisjet e nevojshme per pushime te gezuara.

  Cel. : 00355692470310
  16 euro/nata
  klikoni foton pėr ta zmadhuar  Cel. : 00355692470310
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 40075638_230956257583868_915764508717219840_n.jpg
S: 98
Madhesia: 28.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 35928273_216770045617968_1311944476922478592_n.jpg
S: 95
Madhesia: 4.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 38857023_307989046628438_660435132536061952_n.jpg
S: 80
Madhesia: 20.6 KB