devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart 080-Tirane-Super Okazion!!!Shitet Apartament 3+1+Kuzhine+2BLK,Kati 5,Pallat Ri 7-kate, Sip.133m², Cmimi 800euro/m2 -Rr

  Shitet:Super Okazion!!! Apartament i bollshėm tipi 3+1, Sip.133m2, 2 ballkone, 1 banjo, kati 5-te banim, pallat i ri 7-katėsh, nė fillim tė Rr."Bardhyl",50m nga Farmacia nr.10 / kryqėzimi i QSUT-sė/ngjitur me zyrat e Njėsive Administrative 3+4, nė Unazė.
  Zona Rrugės Bardhyl/Farmacia nr.10, ku ndodhet pallati ėshtė njė ndėr zonat mė tė njohura dhe tė preferuara, nė Unazen qendrore, shumė pranė qendrės sė Tiranės, si dhe zona; Medrese, Rruga e Dibrės, Qendrės Spitalore "Nėnė Tereza", Xhamllikut, Brrylit etj. Zonė lehtėsisht e aksesueshme dhe e shėtitshme si nė kėmbė, ashtu edhe me transport publik pėr tė shkuar nė tė gjitha zonat e tjera tė Tiranės.
  Pallati/Pozicioni tij: gjendet nė Unazė nė krahun e majtė tė Rr."Bardhyl", 50m mbi kryqėzimin e farmacisė nr.10 (spitaleve) kur shkon nė drejtim tė Brrylit, Lanės. Pallati ėshtė nė linjėn e dytė, i spostuar nga Unaza rreth 25m, shumė pranė me zyrat e njėsive administrative nr.3 dhe 4 me shtrirje dhe pamje mė tė madhe nga Lindja/Jug-Lindja, Perėndim dhe Veri/Veri-Lindje.
  Pallat i ri, ndėrtim i viteve 1999-2000, me 7-kate mbi tokė, nga ku 6 kate banim dhe 1 kat (pėrdhes) sipėrfaqe tregtare dhe shėrbimesh, me shkallė tė gjėra dhe me dritė natyrale. Holli nė kat dhe shkallėt janė mjaft tė bollshme dhe nė ēdo kat ka nga 2-apartamente. Mikro-zona ku gjendet pallati ėshtė e mirė-sistemuar, e lidhur menjėherė me Unazėn/rr."Bardhyl" nėpėrmjet njė rrugice tė brendshme tė sistemuar. Kjo mikro-zonė ėshtė me shumė gjallėri dhe aktivitete tregtare e shėrbimesh dhe institucione tė ndryshme administrative dhe shėndetėsore.
  Apartamet cilėsor: tipit 3+1 i bollshėm me sipėrfaqe neto, nė Ēertifikatėn e Pronėsisė 133m2, 1 banjo, 2 ballkone, salloni/pjesa e ndėnjes/sogiorno e bollshme, nga ku komunikohet me tė gjitha pjesėt e tjera tė apartamentit, me 3 dhomat e gjumit me pėrmasa tė mėdha dhe forma tė rregullta, me banjo tė madhe dhe kuzhinė gatimi mė vehte.
  - Gjendet nė pozicionin lindje-veri-lindje, si dhe atė jug-perėndim dhe veri-perėndim.
  - Ka shumė dritė natyrale dhe lehtėsisht i ajrosshėm, ku ēdo pjesė ka dritė dhe ajrosje natyrale, me pamje mjaft tė bukur, si nga veri e veri-lindje Dajti, malet e Krujės dhe nga jugu, jug-perėndimi e veri-perėndimi, parku i Liqenit, kodrat e Saukut, qendra e Tiranės dhe krahu i Medresesė.
  - Komplet i mobiluar dhe ēdo pjesė ėshtė funksionale dhe nė shfrytėzim.

  Pėrbėrja/planimetria apartamentit:Mjaft funksionale, i pėrbėrė: nga dera/hyrėse futesh nė mini-koridor, i cili lidh/futet direkt nė pjesėn ndėnjes/sogiorno. Kjo pjesė me pėrmasa relativisht tė mėdha/bollshme, nė formė katrore, me dritė natyrale (nga dritarja relativisht e madhe me pamje nga jug-perėndimi(qendra e Tiranės). Nga kjo pjesė duken qartė tė gjitha dyert/hyrjet e pjesėve tė tjera dhe nga pjesa ndėnjes/sogiorno kalohet direkt nė secilėn prej pjesėve mė vehte.
  -Pasi, hyn nė pjesėn ndėnjes/sogiorno, nė tė djathtė kalohet nė
  dhomėn e gjumit(1) me pamje/dritare nga jug-perėndimi,me pėrmasa normale, nga kjo pjesė kalohet nėpėrmjet dere-dritare(me rrėshqitje) nė ballkonin(1) me pamje nga jug-lindja dhe jug-perėndimi (nga kodrat e Saukut, qendra e Tiranes deri tek drejtimi i Medresesė), ballkoni ėshtė formė llozhe, i gjatė dhe i hapur nga ana ballore.
  -Nė tė majte pasi futesh pak nė brendėsi tė pjesės ndėnjes/sogiorno, gjendet
  dhoma tjetėr e gjumit(2), edhe kjo me pėrmasa normale tė bollshme, me pamje nga lindja dhe veri-lindja(Dajti/Unaza), nga kjo dhomė nėpėrmjet dritare-derė(me rrėshqitje) kalohet nė ballkonin tjetėr(2) edhe ky nė formė llozhe i gjatė, i hapur nė anėn ballore dhe me pamje nga Dajti, e malet e Krujės/ose Unaza dhe QSUT-ja.
  -Nė ballore tė pjesės ndėnjes/sogiorno, nė tė majtė te saj, gjendet
  dhoma tjetėr e gjumit
  (3) me permasa normale, me dritare nga veri e veri-perėndimi(ana Medresesė). Po nė ballore tė pjesės ndėnjes/sogiorno, gjendet banjo-dush, me pėrmasa tė mėdha (bollshme), e kompletuar me tė gjitha dhe funksionale, me dritare nga veri e veri-perėndimi. -Gjithashtu,nė ballore tė pjesės ndėnjes/sogiorno gjendet kuzhina e bollshme e kompletuar dhe funksionale, me dritare nga veri e veri-perėndimi, nė kuzhinė edhe mund tė sistemohet tavolina e ngrėnies.
  Muret dhe tavanet: Muret janė nė pėrgjithėsi tė drejta, tė suvatuara dhe tė lyera me ngjyra tė ndryshme (kryesisht errėta), ndėrsa tavanet normale, ngjyrė tė bardhė. Dyshemeja: ėshtė e shtruar nė pjesėn mė tė madhe me pllaka cilėsore pjesa e ndėnjes/sogiorno, koridoret me pėrmasa pak mbi mesataret, katrore dhe ngjyrė nė bezhė tė hapur.
  Dyert e brendshme: prej druri-tamburato, cilėsore, ngjyrė kafe nė mjalt, ndėrsa dyert-dritare e ballkoneve dhe dritraret janė, prej vetratė-duralumin dopio xham, ngjyrė bardhė, ndėrsa e kuzhinės ngjyre kafe.
  Pėrdorimi i mėparshėm e aktual: Apartamenti qe nga momenti i pėrfundimit/ndėrtimit ka qenė i pėrdorur nga tė zotėt e tij, ndėrsa aktualisht pėr arsye shėndetėsore ėshtė nxjerrė nė shitje.
  Dokumentacioni:Me Ēertifikatė Pronėsie tė rregullt dhe i shitshėm nė ēdo moment.
  Ēmimi Shitjes: Shitet me 800euro€/m2, me dy mundėsi ose me tė gjitha mobiljet, kompletuar, ose pjesėrisht tė mobiluar.
  Adresa: Nė Rr."Bardhyl", brenda Unazės, 50m nga Rr.Dibrės/kryqėzimi i Farmacisė nr.10 "QSUT-ja" ngjitur me ndėrtesėn e njėsive administrative nr.3 dhe 4, nė Unazė Tiranė.adgss
  Cel:0696281433 . adgss
  ************************************************** ************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė ish-Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180709_173640.jpg
S: 1144
Madhesia: 50.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180709_180121.jpg
S: 730
Madhesia: 28.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180709_180225.jpg
S: 678
Madhesia: 44.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180709_174411.jpg
S: 665
Madhesia: 48.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180709_173817.jpg
S: 652
Madhesia: 41.9 KB