1. Standart Pogradec, shes Traktor 1.400 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e kuqe

  Shes traktor Yanmar japonez 13 kuaj fuqi i perdorshem per freze dhe rimorkio..1400 euro cmimi i diskutueshem..per cdo info kontaktoni ne nr: 0692931762/0695174076

  Cel. : 0692931762
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_2121345524773720.jpg
S: 386
Madhesia: 68.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_2121345374773735.jpg
S: 233
Madhesia: 55.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_2121345131440426.jpg
S: 266
Madhesia: 67.0 KB