kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Sarande, jap me qera dhome ne plazh !Me cmime konkurruese

  Zona/Rruga : pran hotel.butrintit
  Ofertat kan filluar!!!!!!!!!!!ulje cmimesh
  Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.
  Ofrojm wifi kondicioner, kuzhine .Apartamentet ndodhen 2 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit
  Cel. : 00355692470310
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27023784_1903234076377832_2578722442793664037_o.jpg
S: 168
Madhesia: 36.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 38857023_307989046628438_660435132536061952_n.jpg
S: 111
Madhesia: 20.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 37931298_234401523910409_4177278083918725120_n.jpg
S: 86
Madhesia: 34.8 KB