kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Toyota Yaris 2006, automat, 1.4 nafte, 4800 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 66
  KM..........: 133000  Shitet Toyota Yaris D4D, viti 2006, kambio automatike, 1.4 naftė, 5 porta, ngjyrė gri, kompjuter bordi, kasetofon origjinal me komanda nė timon dhe blutooth, kondicioner, xhama-pasqyra elektrike, 6 airbag, 133.000 km origjinale, sensorė parkimi prapa, dy ēelėsa, nė gjendje shumė tė mirė motorrike-xhenerike, me doganė, e sapoardhur. Ēmimi 4800 euro i padiskutueshėm. Cel.0673894604.


  Cel. : 0673894604
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 150
Madhesia: 57.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 70
Madhesia: 56.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 69
Madhesia: 57.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 78
Madhesia: 40.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 66
Madhesia: 54.4 KB