kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Samsung Galaxy S8 47.900 Leke

  Samsung Galaxy S8
  Ram: 4 GB
  Rom: 64 GB
  Camera: 12 MP
  Secondary: 8 MP
  Battery: 3000 mAH
  Display: 5.8

  ► Telefonat shoqėrohen me 3 muaj garanci.
  Gominė dhe xham mbrojtės dhuratė.
  " Mundėsi blerje me kėstet mė tė lira nė treg "
  ☻ Pėr mė shumė na kontaktoni nė numrin e mėposhtėm,
  Cel:0692600200  Cel. : 0692600200
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: samsung-galaxy-s8.jpg
S: 38
Madhesia: 17.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu