kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet France Tur 9 Ditor duke filluar nga 399 Euro/personi 399 Euro

  Tur 9 Ditor duke filluar nga 399 Euro/personi

  Tur 9 Ditor duke filluar nga 399 Euro/personi Date 21-29 Korrik 550 Euro /personi Date 18-26 Gusht 599 Euro/ personi
  Dita e pare: Nisja ne oren 01:00 te nates nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare ne Muriqan, vazhdimi i udhetimit gjate rivieres se Malit te Zi. Do te bėhet nje kalim pa ndalesa nga Bar, Budva dhe Tivati, ku me traget do te kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdohet udhetimi me autobuz nė territorin Kroat. Vazhdimi i udhetimit per ne Opatija. Sistemimi nė Hotel.
  Dita e dyte : Mengjesi ne Hotel dhe me pas do nisemi drejt Milanos, ku do te vizitohet Pallazo Sforzesco, Piazza del Duomo, Katedralja e Milanos, Galeria e Vitorio Emanuele II, Teatri La Scala. Ne mbremje behet sistemi ne hotel ne Milano.
  Dita e trete : Mengjesi ne hotel dhe me pas nisemi drejt Frances. Do te bejme nje tur kulturor per rreth 2 ore ne Nice nje nder qytetet me te frekuentuara te bregdetit francez. Vazhdimi i udhėtimit pėr nė Barcelonė. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mbėrritja nė Barcelonė. Sistemimi nė hotel.
  Dita e katert : Mengjesi ne hotel, paradite vizite me guiden e agjensise tone, tek monumentet e Barcelones, Kodra Montjuic, Stadiumi dhe sheshet Olimpike, Palacio Catalan dhe Sheshin Espagna. Vizite ne akuariumin e Barcelones dhe porti Vel i Jahteve. Vizite ne rrugen me te famshme ne Barcelone, La Rambla, ku prej atje do shkojme ne kembe deri tek lagjet ku ndodhen veprat e Antonio Gaudit: Casa Batllo dhe Casa Mila ose La Pedrera. Akomodimi ne hotel ne Barcelone.
  Dita e peste : Mengjesi ne hotel . Vizite ne Katedralen Sagrada Famiglia, me pas vizite ne Park Guell. Pasdite shopping tour ne nje nga qendrat me te medha tregtare. Akomodimi ne hotel ne Barcelone.
  Dita e gjashte: Mengjesi ne hotel. Kohe e lire per plazh.
  Dita e shtate : Mengjesi ne hotel, nisja nga Barcelona, ku gjate rruges do ndalojme ne Monte Carlo perreth dy ore, ku do vizitohet Pallati Mbreteror i mbretit Alberti II, dhe me pas do shetisim ne kembe neper lagje, ku do vizitohet nje nga Kazinote me te famshme te Monte Carlos, “Monte Carlo Casino”. Pas vizites, nisemi drejt Milanos dhe ne mbremje akomodohemi ne hotel.
  Dita e tete : Mengjesi ne hotel dhe me pas nisemi per ne Venecia, ku do vizitohet Piazza San Marco, Katedralja, me pas do konsumojme nje dreke veneciane (nuk eshte ne cmim) ne Venecia. Pas vizites ne Venezia nisemi drejt Opatijas. Akomodimi ne Hotel.
  Dita e nente: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Tiranes. Ndalesa te shkurtra gjate rruges.Mberritja ne Tirane.
  Perfshihet:
  1. Udhetimi me autobus komod.
  2. Akomodim nė hotele 3* dhe 4*.
  3. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
  4. Shėtitjet me autobus sipas programit.
  5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1.Gjithēka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program
  2.Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
  3.Hyrja ne Venecia qe kushton 20 euro taxa dhe Trageti
  4. Darka ne Barcelone 10 euro nata personi ( buffe)

  KUJTESE:
  * Pėr rezervim, mund tė paguani 50% tė shumės tani, ndėrsa pagesen e plotė deri nė 10 ditė para nisjes.

  * Pagesa e bėre ėshtė e pakthyeshme ne rast anullimi nga ana klientit 7 dite para udhetimit
  * Agjensia nuk mban pėrgjegjėsi pėr personat e kthyer nga policia pėr arsye tė ndryshme sic janė mungesė dokumentacioni, espuls, etj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: montecarlo.jpg
S: 28
Madhesia: 104.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu