kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Samsung Galaxy S6 Edge Plus 26.900 Leke

  Samsung Galaxy S6 Edge Plus
  Ram: 4 GB
  Rom: 32 GB
  Camera: 16 MP
  Secondary: 5 MP
  Battery: 3000 mAH
  Display: 5.7

  ► Telefonat shoqėrohen me 3 muaj garanci.
  Gominė dhe xham mbrojtės dhuratė.
  " Mundėsi blerje me kėstet mė tė lira nė treg "
  ☻ Pėr mė shumė na kontaktoni nė numrin e mėposhtėm,
  Cel:0692600200


  Cel. : 0692600200
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: S6 Edge plus.jpg
S: 29
Madhesia: 20.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu