kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - Tornitor

  Artistike druri i dedikohet cilesise dhe detajeve ne perpunimin e drurit me torno dhe dizenjimin e tij me gershet e frezim, duke iu pershtatur ne menyre te vecante nevojave tuaja. Si tornitore ne jemi specialiste ne prodhimin e elementeve per mobilje duke perfshire parmake, kembe tavolinash, karrigesh dhe divanesh, prifta rrobash, rozeta abazhura druri si dhe punime artistike te larmishme sipas kerkesave. Per me shume informacione na ndiqni ne facebook e instagram si Artistike Druri Demiraj si dhe na kontaktoni ne 0692282482 dhe ne whatsapp: 0696989867.

  Cel. : 0692282482
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CIMG3931.jpg
S: 29
Madhesia: 33.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15894637_1694199374225016_1646841489134840278_n.jpg
S: 21
Madhesia: 30.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CIMG3758.jpg
S: 20
Madhesia: 32.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CIMG3782.jpg
S: 21
Madhesia: 28.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CIMG3834.jpg
S: 21
Madhesia: 26.9 KB