Ju ofrojme cmimet me konkuruese ne treg per goma te reja dhe te perdorura. Ofrojme sherbime jo vetem ne dyqan por edhe nqs makina ju le ne rruge (brenda Tiranes). Ofrojme sherbime ne cdo kohe edhe pas orarit zyrtar te punes (orari zyrtar 08.00-18.30).
Tek ne mund te gjeni goma te perdorura duke filluar nga 2500 leke te reja copa.
Na Kontaktoni per me shume informacion: 0693584015Cel. : 0693584015