kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Fujifilm FinePix JX500 14.0MP Digital Cmera 5.000 Leke

  Aparat fotografik Fujifilm 14MP, praktik, shumė i vogėl. Aparati i ka tė gjitha aksesorėt siē e shikoni nė foto.
  Nuk pėrdorur shumė dhe ėshtė nė gjendje tė shkėlqyer estetike! Pėr mė tepėr mund tė mė shkruani SMS.

  Nė linkun mė poshtė do tė gjeni parametrat:
  http://www.fujifilm.com/support/digi...finepix_jx500/

  Cel. : 0692316410
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s-l1600 (1).jpg
S: 8
Madhesia: 37.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s-l1600 (2).jpg
S: 6
Madhesia: 32.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s-l1600 (4).jpg
S: 6
Madhesia: 28.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s-l1600 (3).jpg
S: 6
Madhesia: 24.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s-l1600 (5).jpg
S: 12
Madhesia: 19.7 KB