kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Lefkada 3 dite 110 Euro

  • KORRIK
  • 27-29 Korrik 110€ Pegasos 3* / 120€ Ionian Star 4*
  • GUSHT
  • 10-12 Gusht; 17-19 Gusht ;24-26 Gusht 120€ Pegasos 3* / 130€ Ionian Star 4*
  • SHTATOR
  • 14 -16 Shtator 85€ Pegasos 3* / 95€ Ionian Star 4* / 155€ Ionian Blue 5*

  VIZITOHET: PLAZHET & ISHUJT , PORTO KATSIKI , EGREMNI , SCORPIONS, MEGANISI , ITAKA , KEFALONIA.
  QYTETET: LEFKADA , PARGA , JANINA


  PROGRAMI:


  • ► DITA PARĖ

   Nisja nga Tirana ne oren 00:00 te darkes se dites se enjte(1 dite para nisjes ) . Ndalesa tė shkurtra gjate rrugės pėr nė kufirin e Qafe Botes .
   Pasi te kalojme ne token Greke ndalesa e pare do te behet ne qytetin turistik te Parges te ndėrtuar nė qafėmali dhe bregdet ku do te konsumojme edhe mengjesin e dites se premte pasi ne Parga do te jemi rreth ores 07:00 – 08:00 te mengjesit.Kohegjatesia vizites 1 ore e 30 min.Vazhdojmė me njė shėtitje tė shkurtėr nė qytet dhe ne shetitoren kryesore buze detit. Me pas nisemi drejt ishullit te Lefkades .Akomodimi ne hotel rreth ores 12 :00 .Kohe e lire per plazh prane hotelit .Darka ne Hotel .Pas darkes sipas deshires mund te ikim ne parti ne anije .E sugjeruar por jo e detyruar
  • ► DITA DYTĖ

   Mėngjesi nė hotel dhe nisja pėr nė qėndrėn mė tė famshme turistike tė ishullit, Nidri.Aty na pret anija pėr njė ditė plot ngjyra deti. Fillon udhėtimi nė orėn 9:45 Vizitojmė bregdetet me famė boterore tė Lefkades…Porto Katsiki ose Egremni, Meganisi, Scorpions ….dhe shpellen Papanikolis. Vizitojmė dhe ndalojmė 1 orė nė ishullin mė tė madh tė detit Jon, Kefalonia dhe ishullin e Odisesė Itaka. Gjatė ditės bėhen 3-4 ndalesa pėr plazh. Kjo shėtitje e mrekullueshme eshte opsionale sipas deshires pasi ka kosto extra prej 20 euro per person dhe mbaron rreth ores 18:00 .Kthimi ne hotel.Darka ne hotel .qendrim I lire ne qender te ishullit .

  ► DITA TRETĖ

  Mėngjesi nė hotel.Nisja pėr kthim nga kufiri Kakavisė. Ndalesė dhe shetitje nė liqenin dhe kalanė e Janinės.Kthimi ne Tirane rreth ores 21:00 ne darke . Fundi I sherbimit tone .
  NE CMIM PERFSHIHET:


  • Transporti me autobus komod.
  • Akomodimi 2 nete nė hotelet perkates.
  • Mėngjesi dhe darka .
  • Shoqėrues shqiptar gjatė udhėtimit.NE CMIM NUK PERFSHIHET


  • Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė rubrikėn pėrfshihet.
  • Shėtitja me anije gjate dites ne viziten e ishujve , opsionale €20.
  • Party I darkes ne anije 10 euro ( Hyrja + 1 pije falas )
  • Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
  • Siguracioni jetės nė udhetim (i kėshillushėm).
  • Taksat lokale te ligjit te ri Grek e cila paguhet cash ne recepsion . 1.5 euro per dhome per nate ne hotel me 3* dhe 3 euro per dhome per nate ne hotel me 4*
  #SHENIM
  ►Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar .
  cPer rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.
  ►Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefi 2w.jpg
S: 62
Madhesia: 17.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu