kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Turqi Udhėtim nė Stamboll, 4 Ditė €229 229 Euro

  Udhėtim nė Stamboll, 4 Ditė €229

  Nisja mė 13 dhe 27 Korrik

  Kujdes: Tė gjithė klientėt qė udhėtojnė pėr nė Turqi duhet tė kenė pasaportė te vlefshme pėr 6 muaj pas datės sė kthimit.

  Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
  -Bileta e avionit vajtje – ardhje.
  -Akomodimi nė hotel nė qendėr tė pjesės Evropiane tė Stambollit
  -Mėngjeset pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
  -Shėtitjet nė Stamboll me autobus (sipas programit)
  -Shoqėrues dhe guidė shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit
  -Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport

  OPSIONALE:
  1. Lundrim me anije nė Bosfor 1.5 – 2 orė pėr tė parė Europėn e dhe Azinė €5.
  2. Shtesė pėr Darkė €25 pėr 3 netė.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: stambol blonde.jpg
S: 25
Madhesia: 91.4 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu