kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Tur dhe Plazh ne Budva - Ulqin 13- 15 Korrik 89 Euro 89 Euro

  KORRIK Cmimi 89 Euro : 20-22 Korrik ; 27-29 Korrik
  Tur 3 Ditor ne Budva – Ulqin – Shen Stefan – Hawai – Ploce – Havana Beach
  Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 06:30. Kalimi i pikes kufitare Murriqan. Ndalese panoramike ne Ishullin e Shen Stefanit. Nisemi drejt qytetit te Budves. Plazh ne nje nga plazhet me te bukura te qytetit “Ishulli Hawai”. Sipas deshires shetitje me anije ne bregdetin e Budves (Opsionale, 5 Euro). Plazh deri ne oren 18:00. Nisemi drejt qytetit te Ulqinit. Akomodimi dhe darka ne hotel. Pas darke vizite ne qytetin e Ulqinit. Gjate darkes clubet e nates ne Ulqin ofrojne Muzike Live nga kengetare te ndryshem.
  Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Budves ne nje nga plazhet me rinore Ploce. Pervec plazhit beheni pjese dhe e Schiuma Party si dhe sportet e ndryshme ujore qe ofron vete plazhi. Kohe e lire per plazh deri ne oren 17:00. Nisemi drejt qytetit te Ulqinit. Akomodimi dhe darka ne hotel. Pas darke sipas deshires frekuentojme jeten ne nates ne Ulqin ( dalja ne darke behet individualisht).
  Dita e trete: Mengjesi ne Hotel. Pas mengjesit plazh ne Ulqin. Rreth ores 17:00 nisemi drejt Tiranes.
  Ne cmim perfshihet:
  • Guidat sipas programit
  • Transporti me autobus komod
  • Akomodimi ne Hotel Scandinavia 3* prane Plazhit te Madh Ulqin

  Linku hotelit : http://www.arlindtours.net/apartment...navia/?lang=cg
  • Mengjesi dhe darka

  Pagesat e femijeve:
  0 – 2 Vjec (Falas)
  2 – 11 Vjec (70% te shumes)
  Mbi 11 vjec – Pagese e plote
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: budva 4.jpg
S: 29
Madhesia: 35.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu