Japim me qera bar-restorant ne zonen e pazarit te ri. Lokali ka ambjent te brendshem dhe te jashtem, me siperfaqe totale 250 m2. Te interesuarit mund te kontaktojne ne 0686513729


Cel. : 0686513729