devinf.com
Katalogu i Pronave 2019


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 126 m² 75.000 Euro (Liqeni Artificial)

  Zona/Rruga : Liqeni Artificial,Rruga Peti

  Shitet apartament ne zonen e Liqenit Artificial, i cili perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 tualete, verande.

  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 126 m2, nga e cila 86 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 40 m2 eshte siperfaqe e verandes.

  Kati 1 banimit.


  Disponon dok,te rregullt hipotekor!!

  Cmimi 75.000 Euro


  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e74ce0d6-fc52-209a-23c1-84ff07669ea2.jpg
S: 831
Madhesia: 71.3 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar