kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete fitnesi E-BIKE Energetics 37.000 Leke

  Shitet Step i firmes sportive Energetics.

  Eshte marre dhurate dhe i blere te Intersport me fature.
  Eshte i ri dhe i paperdorur fare. Ka shume funksione ne ekran si : matja e distances, kalorite, pulsi, etj.
  Ka gjithashtu 8 nivele te ngarkeses se pedales ku mund te perdoret si per femra edhe per meshkuj.

  Cmimi 29000 leke per asye mosperdorimi pasi eshte blere me shtrenjte.
  Cel. : 0684085940
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180711-WA0004.jpg
S: 184
Madhesia: 39.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180711-WA0008.jpg
S: 66
Madhesia: 18.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180711-WA0000.jpg
S: 59
Madhesia: 37.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180711-WA0009.jpg
S: 63
Madhesia: 52.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu