kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Itali Bėhet €399. Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €399 399 Euro

  🍉Zbritje €220 pėr Nisje mė 18 Korrik, Ishte €619 - Bėhet €399.
  Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €399

  Zbritje €220 pėr Nisje mė 18 Korrik, Ishte €619 - Bėhet €399.
  Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €399
  - Fjetje 7 Netė nė Hotel,
  - Mėngjes, Drekė dhe Darkė nė Hotel,
  - Fluturimi Direkt Tiranė - Rimini - Tiranė,
  - Transfertat vajtje Ardhje nga nga Aeroporti Riminit nė Hotel.

  Hotel Cost Doro..3*
  Hotel Costa D'Oro ndodhet vetėm 100 metra larg bregdetit. Nė ketė hotel mund tė gjeni qetėsine sipas gustove tuaja, pranė detit ose nė pishinėn e hotelit
  Costa D’Oro ofron dhoma me ajėr tė kondicionuar me njė TV edhe shumicėn e dhomave me pamje nga deti. Dhomat nė hotel Costa D’Oro janė komode tė pajisura me kasafortė, telefon banjo private, tharėse flokėsh.
  Cdo ditė njė mėngjes bufe, ėshtė nė dispozicion tuaj me njė menu tė pasur . Mund tė shijoni ushqimet tradicionale dhe ndėrkombėtare tė shumellojshme. Free Wi-Fi ėshtė nė dispozicion nė vende publike.
  Mė Shume Detaje: Ashensor
  24-orė Bar dhe Shėrbim Recepsioni
  Parking
  Zonė pėr Fėmijėt

  Telefononi tani: 042230668/0696153704
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu tjeter (Perballe Parukeri "Merita") Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6056944/696153704
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: rimini beach.jpg
S: 20
Madhesia: 43.3 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu