kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Komplet divanesh 22.000 Leke

  Komplet divanesh (1 tresh, 1 dysh dhe 2 kolltuqe) ngjyre qumshi, me mbules, te perdorur ne gjendje te mire me ēmim te diskutueshem.
  Adresa: Rruga "Enriko Telini", Kombinat.

  Cel. : 0685439244
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kolltuku.jpg
S: 96
Madhesia: 45.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: divan 2 sh.jpg
S: 46
Madhesia: 36.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: divani 3.jpg
S: 47
Madhesia: 21.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu