devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 130 m² 58.000 Euro (Zona/Rruga : Kastriotet, prane ktheses Kamzes)  Zona/Rruga : Zona/Rruga : Kastriotet, prane ktheses Kamzes

  Shitet apartament cilesor dhe i mireorganizuar
  Me fushepamje panorame Mali Dajtit, Tiranen

  2+1 + 2 banjo + 40 m2Verande + Balkon

  Sip: 90 m2 me certifikate pronesie
  + verande 40m2
  Kati 8-te
  Me ashensor
  Shkallet me ndricim natyral
  Orientimi Jug Veri / Lindje Perendim
  2 dhoma gjumi + 2 banjo njera me dritare + korridor + Verande + ballkon + dhoma ndenjes bashke me ambjentin e gatimit

  Me hipoteke


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c5d809c6-7cd3-42b6-a7bd-e4f3bbee23e0.jpg
S: 596
Madhesia: 46.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6743b81a-860f-47e1-8056-4667def3bcee.jpg
S: 451
Madhesia: 31.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 614b80f7-b846-4676-85da-71a55d5b5d5b.jpg
S: 445
Madhesia: 39.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 67dcf074-666f-49dc-95d7-d5630b086447.jpg
S: 464
Madhesia: 37.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3acb71a0-2173-4655-ab4a-402b4b87e8a9.jpg
S: 626
Madhesia: 32.6 KB  


  ‎+355 67 679 1056
  | manjolapupa@yahoo.it

  Lista me ofertat - okazione

  per kerkesa, plotesoni 1 min. formularin, duke klikuar