kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Stella Beach 5*, All Inclusive, Alanya, 7 Ditė €499. 499 Euro

  Stella Beach 5*, All Inclusive, Alanya, 7 Ditė €499.
  Zbritje 26% pėr Nisje deri mė 12 Korrik, 15% pėr Rezervime tė Hershme deri 31 Korrik, €50 nė Fluturim mė 12 Korrik dhe €20 mė 13 Korrik.
  Ēmimi Ishte €639 - Bėhet €499 pėr person pėr 6 netė Nisje 12 Korrik.
  Ēmimi Ishte €650 - Bėhet €568 pėr person pėr 6 netė Nisje 13 Korrik
  Fluturimi vajtje ardhje i pėrfshirė.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: stell.jpg
S: 21
Madhesia: 12.2 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu