kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Itali Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €399 399 Euro

  Zbritje €220 pėr Nisje mė 18 Korrik, Ishte €619 - Bėhet €399.
  Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €399
  - Fjetje 7 Netė nė Hotel,
  - Mėngjes, Drekė dhe Darkė nė Hotel,
  - Fluturimi Direkt Tiranė - Rimini - Tiranė,
  - Transfertat vajtje Ardhje nga nga Aeroporti Riminit nė Hotel.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: rimini beach.jpg
S: 20
Madhesia: 43.3 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu