kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Shqiperi, shes Printer ricoh aficio mp-c3000 450 Euro

    shitet printeri me ngjyra ne gjendje shume te mire pune dhe servis te bere https://www.cnet.com/products/ricoh-...r-color/specs/

    Cel. : 0695517654
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  ecfb4f60-1982-458a-b72b-b27e6a68a3ed.jpg
S: 8
Madhesia:  34.7 KB