kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 5 Dite Plazhi Fantastike ne 🏝 #LEFKADA 🏝 259 Euro

  🌞 5 Dite Plazhi Fantastike ne 🏝 LEFKADA 🏝
  🏩 Akomodimi ne Hotel 💎#LEFKAS💎 ne Qender te Qytetit dhe #Buze_detit 🌊
  🎏❥ Nisje Dt. 23 KORRIK! 💗 5 Dite! 💰 Cmimi €259
  🎏 Nisje Dt. 27 KORRIK! 💗 5 Dite! 💰 Cmimi €265
  🎏❥ Nisje Dt. 1,5,9,13 Gusht! 💗 5 Dite! 💰 Cmimi 270€
  🎏 Nisje Dt. 17 GUSHT! 💗 5 Dite! 💰 Cmimi 265€
  🎏❥ Nisje Dt. 21 GUSHT! 💗 5 Dite! 💰 Cmimi 259€
  🌊 Plazh ne Parga🏄*♀ Kathisma, Kefalonia,🏄*♀ Porto Katsiki, Preveza

  👒 Transporti dhe te gjitha sheshtije sipas programit.
  👒 Akomodimi per 4 nete ne hotel Lefkas ne qender te Lefkades, prane lokaleve, restoranteve dhe tavernave te qytetit.
  👒 Mengjeset dhe Darkat te cilet shtrohen bufe ne restorantin e hotelit gjate qendrimit tone ne Lefkada
  👒 Asistence me guid shqiptare gjate gjithe udhetimit
  👒 Transfertat hotel – plazh – hotel per te gjitha ditet sipas programit
  👒 Taksat turistike per 5 ditet e qendrimit ne Greqi

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lefkada 4.jpg
S: 56
Madhesia: 9.3 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu