kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi All Inclusive. Paketa 4, 5 8 dite GREQI 129 Euro

  All Inclusive. Paketa 4, 5 8 dite. Lexoni datat deri ne fund ose klikoni ne foto. 0696153704
  10 Korrik 4 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 129.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 199.00

  10 Korrik 8 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 249.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 389.00

  13 Korrik 8 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 269.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 419.00

  13 Korrik 5 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 159.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 249.00

  17 Korrik 8 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 319.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 429.00

  17 Korrik 4 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 149.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 209.00

  20 Korrik 8 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 339.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 449.00

  20 Korrik 5 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 199.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 259.00

  24 Korrik 8 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 349.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 479.00

  24 Korrik 4 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 179.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 229.00

  27 Korrik 8 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 349.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 489.00

  27 Korrik 5 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 209.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 289.00

  31 Korrik 4 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 179.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 239.00

  31 Korrik 8 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 349.00
  otel Olympus Thea 4* € 489.00

  3 Gusht 5 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 209.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 289.00

  3 Gusht 8 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 349.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 489.00

  7 Gusht 5 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 179.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 239.00

  7 Gusht 8 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 349.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 489.00

  10 Gusht 5 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 209.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 289.00

  10 Gusht 8 dite
  Hotel Platon Beach 2*S € 349.00
  Hotel Olympus Thea 4* € 489.00

  Ēmimet pėr person, akomodimi all inclusive
  Nė pagesėn pėr person nė dhomė dyshe pėrfshihen:
  1. Akomodim All Inclusive nė hotel (mengjes, dreke, darke dhe pije gjate vakteve),
  2. Vajtje – Ardhje me autobus.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Taksa e qytetit qe eshte e vlefshme qe ne Janar te 2018, 1.5 euro ne hotel me 3* per dhome/ per nate , 2 euro ne hotel me 4* per dhome/ per nate, dhe 4 euro ne hotel me 5* per dhome/ per nate.  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: platoni 2.jpg
S: 67
Madhesia: 38.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu