kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Itali Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €299 299 Euro

  Zbritje €150 pėr Nisje mė 11 Korrik, Ishte €549 - Bėhet €299.
  Plazh nė Rimini, 8 Ditė, duke filluar nga €299
  Nisja ēdo tė Mėrkurė, deri mė 29 Gusht
  - Fjetje 7 Netė nė Hotel,
  - Mėngjes, Drekė dhe Darkė nė Hotel,
  - Fluturimi Direkt Tiranė - Rimini - Tiranė,
  - Transfertat vajtje Ardhje nga nga Aeroporti Riminit nė Hotel.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: rimini beach 2.jpg
S: 18
Madhesia: 14.6 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu