kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Hedef Resort and SPA 5*, Ultra All Inclusive, Alanya, 7 Ditė 398 Euro

  Hedef Resort and SPA 5*, Ultra All Inclusive, Alanya, 7 Ditė €398.
  Ēmime tė Rishikuara pėr tėrė sezonin, Zbritje shtesė 18% pėr Nisje 10, 12, 13 Korrik, 2 Fėmijė deri 13 vjeē Falas, €50 nė Fluturimet mė 12 dhe 13 Korrik.
  Ēmimi Ishte €610 - Bėhet €428 pėr person pėr 6 netė Nisje 10 Korrik.
  Ēmimi Ishte €610 - Bėhet €398 pėr person pėr 6 netė Nisje 12 Korrik.
  Ēmimi Ishte €610 - Bėhet €398 pėr person pėr 6 netė Nisje 13 Korrik
  Fluturimi vajtje ardhje i pėrfshirė.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: hedef 2.jpg
S: 17
Madhesia: 38.4 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu