kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Armas Kaplan Paradise 5*, All Inclusive, Kemer, 7 Ditė €529. 529 Euro

  Armas Kaplan Paradise 5*, All Inclusive, Kemer, 7 Ditė €529.
  Zbritje 20% pėr Rezervime deri mė 15 Korrik, €50 nė Fluturimet mė 12 dhe 13 Korrik.
  Ēmimi Ishte €680 - Bėhet €559 pėr person pėr 6 netė Nisje 10 Korrik.
  Ēmimi Ishte €680 - Bėhet €529 pėr person pėr 6 netė Nisje 12 Korrik.
  Ēmimi Ishte €680 - Bėhet €529 pėr person pėr 6 netė Nisje 13 Korrik.
  Fluturimi vajtje ardhje i pėrfshirė.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ARMASAI KAPLAN.jpg
S: 20
Madhesia: 13.4 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu