kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Transatlantik Hotel &SPA 5* (Ex: Queen Elizabeth), Ultra All 552 Euro

  Transatlantik Hotel &SPA 5* (Ex: Queen Elizabeth), Ultra All Inclusive, Kemer, 7 Ditė €552.
  Zbritje 20% pėr Nisje deri 25 Korrik dhe 10% pėr Nisje pas 25 Korrik pėr Rezervime tė Hershme deri 15 Korrik, €50 nė Fluturimet mė 12 dhe 13 Korrik.
  Ēmimi Ishte €693 - Bėhet €582 pėr person pėr 6 netė Nisje 10 Korrik.
  Ēmimi Ishte €693 - Bėhet €552 pėr person pėr 6 netė Nisje 12 Korrik.
  Ēmimi Ishte €693 - Bėhet €552 pėr person pėr 6 netė Nisje 13 Korrik.
  Fluturimi vajtje ardhje i pėrfshirė.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: translantikk.jpg
S: 24
Madhesia: 45.4 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu