kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Crystal Aura Beach 5*, Ultimate All Inclusive, Kemer, 7 Ditė 652 Euro

  Crystal Aura Beach 5*, Ultimate All Inclusive, Kemer, 7 Ditė €652.
  Zbritje 15% pėr Nisje deri 26 Korrik, 25% pėr Nisje 27 Korrik deri 14 Gusht, 20% pėr Nisje 15 - 24 Gusht dhe 25% pėr Nisje pas 24 Gusht, €50 nė Fluturimet mė 12 dhe 13 Korrik.
  Ēmimi Ishte €761 - Bėhet €661 pėr person pėr 6 netė Nisje 10 Korrik.
  Ēmimi Ishte €784 - Bėhet €652 pėr person pėr 6 netė Nisje 12 Korrik.
  Ēmimi Ishte €796 - Bėhet €662 pėr person pėr 6 netė Nisje 13 Korrik.
  Fluturimi vajtje ardhje i pėrfshirė.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: crystal paraiso.jpg
S: 22
Madhesia: 33.1 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu