kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce femijesh 10.000 Leke

  Shitet karroce per femije nga 1-4 vjec . Eshte pothuajse e paperdorur dhe shume praktike. Cmimi eshte i diskutueshem

  Cel. : 0688524524
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Store.jpg
S: 84
Madhesia: 57.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: marka.jpg
S: 52
Madhesia: 22.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu