devinf.com
Katalogu i Pronave 2019
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 100 m² (Vore-rruga bashkia)

  Zona/Rruga : Vore-rruga bashkia

  Sip 100m2, 80m2 ambient i brendshem + 20m2 veranda + lulishte para verandes.
  Dyqani ndodhet ne katin e pare ka vendprakim para tij. Ka forme te rregullt, pothuajse katrore.
  Ndodhet buze rruges kryesore ne nje bllok pallatesh bashkohore 50m larg bashkise Vore.
  Dy faqet e dyqanit jane plotesisht fasade xhami duke ofruar dhe nje pamje shume te mire.
  I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, sidomos per banka, zyra, supermarket, butik...
  Zona ka frekuentim te larte fale edhe cilesise se ambienteve.
  Dyqani eshte ne gjendje shume te mire, nuk ka nevoje per asnje rikonstruktim.
  Cmimi eshte i diskutueshem.
  Nr tel: 0682274387
  0688809987
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2073.jpg
S: 145
Madhesia: 47.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2065.jpg
S: 33
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2063.jpg
S: 34
Madhesia: 30.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2070.jpg
S: 32
Madhesia: 57.0 KB