kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine kafeje Shes makine frapeje origjinale e blere ne Greqi

  Shes makine frapeje e blere ne Greqi m, ne gjendje shume te mire dhe e e pershtatshme per lokale, shtepi etj
  Cmimi : 130 euro i diskutueshem
  0686279457

  Cel. : *068 627 9457‬
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: C0E5A615-3457-4CE1-9DC8-48420D1A40C3.jpg
S: 83
Madhesia: 49.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 594E750B-1839-48FE-9A2C-C52A0204A541.jpg
S: 45
Madhesia: 51.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 89F9B1A5-9351-4D1E-8335-5F187376F41A.jpg
S: 43
Madhesia: 50.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu