DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale. Jeni individe nė kėrkim tė karrieres tuaj apo kompani nė kėrkim tė stafit mė tė mirė pėr ekipin tuaj, na kontaktoni pėr tė bėrė zgjedhjen e duhur. Nė emėr tė njė kompanie lider nė fushėn e mobilimit dhe tregėtimit tė hidrosanitareve dhe pllakave, DIMENSION po kėrkon tė rekrutojė kandidatė nė pozicionin:

FINANCIERE

DETYRAT DHE PĖRGJEGJĖSITĖ

• Pėrgatitja e pasqyrave financiare vjetor dhe mujore nė funksion tė manaxhimit (PASH, Bilanc, Cash Flow);
• Pėrgatitja dhe deklarimi fiskal i listė pagesės, dhe deklaratave tė tjera fiskale mujore dhe vjetore;
• Manaxhimi i gjendjes sė cash dhe pagesave;
• Analiza e kostove tė produkteve tė prodhuara nga fabrika;
• Organizimi i punės nė departamentin e financės dhe respektimi i afateve tė raportimit;
• Manaxhim tė operacioneve kompjuterike nė sistemin financiar dhe kontroll tė kontabilitetit tė kompanisė;
• Pėrgatitja e raporteve specifike nė varėsi tė kėrkesave tė manaxhimit;
• Mbikqyr tė gjitha funksionet e dhe raportimet e departamentit tė financės.


KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA

Edukimi: Tė ketė mbaruar Fakultetin Ekonomik, dega Financė;

Eksperiencė Pune: Pesė ose me shumė vite eksperiencė (pėrparėsi nėse eksperienca ėshtė nė tregetim dhe import-export);

Aftėsi:
• Tė njohė programet bazė tė paketės Microsoft Office;
• Tė ketė njohuri tė gjuhės angleze;
• Njohje e legjislacionit dhe dokumetacionit financiar;
• Tė jetė i fokusuar drejt zgjidhjes sė problemeve, efektiv dhe tė punojė nė grup;


Mirėpresim tė gjithė kandidatet e interesuar tė cilėt mund tė dėrgojnė aplikimin e tyre (letėr shoqėruese dhe CV nė adresėn:rekrutime@dimensionhr.al;
Ju informojmė se vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė.


Afati i dorėzimeve tė CV-ve ėshtė deri mė 10 SHTATOR 2018


JU MIRĖPRESIM!


DIMENSION sh.p.k .Blvd ”Gjergj Fishta “ Pallati Delta shk.1,kati i 4 ǀ Tirane ǀ Albania Office
Tel: +35542255506 ǀ www.dimensionhr.al