kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofrojme kurse Berberi

  ME NJE EKSPERIENCE 20 VJECARE SALON SAMO: ZHVILLON KURSE BERBERI KETU DO TE MESONI TEKNIKAT MODERNE TE PRERJES SE FLOKUT TE STILIMIT TE RRUAJTJES TE MASAZHIT TE KOKES TEKNIKAT ETRAJTIMIT TE FYTYRES .NE FUND PAJISENI ME DIOLOME NGA MINISTRIA E PUNES DHE GJITHASHTU JU GARANTOJME PUNSIM TE SIGURTE
  ADRESA: TEK KRYQEZIMI KOMUNES PARISIT.
  FB.ISTG. SALON S A MO

  Cel. : 0692522944
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180816_180340.jpg
S: 1
Madhesia: 56.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_205907_442.jpg
S: 1
Madhesia: 51.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_205926_735.jpg
S: 1
Madhesia: 57.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_205952_772.jpg
S: 1
Madhesia: 56.2 KB