kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Ofrojme kurse per berber.

  ME NJE EKSPERIENCE 20 VJECARE SALON SAMO: ZHVILLON KURSE BERBERI KETU DO TE MESONI TEKNIKAT MODERNE TE PRERJES SE FLOKUT TE STILIMIT TE RRUAJTJES TE MASAZHIT TE KOKES TEKNIKAT ETRAJTIMIT TE FYTYRES .NE FUND PAJISENI ME CERTIFIKATE NGA MINISTRIA E PUNES DHE GJITHASHTU JU GARANTOJME PUNSIM TE SIGURTE
  ADRESA: TEK KRYQEZIMI KOMUNES PARISIT.
  FB.ISTG. SALON SAMO


  Cel. : 0692522944
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180816_180340.jpg
S: 653
Madhesia: 56.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_205907_442.jpg
S: 586
Madhesia: 51.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_205926_735.jpg
S: 570
Madhesia: 57.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_205952_772.jpg
S: 567
Madhesia: 56.2 KB