kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Ofrojme kurse per berber.

  ME NJE EKSPERIENCE 20 VJECARE SALON SAMO: ZHVILLON KURSE BERBERI KETU DO TE MESONI TEKNIKAT MODERNE TE PRERJES SE FLOKUT TE STILIMIT TE RRUAJTJES TE MASAZHIT TE KOKES TEKNIKAT ETRAJTIMIT TE FYTYRES .NE FUND PAJISENI ME CERTIFIKATE NGA MINISTRIA E PUNES DHE GJITHASHTU JU GARANTOJME PUNSIM TE SIGURTE .
  (SHENIM): ZHVILLOJME EDHE TRAJNIME AFATSHKURTER 1-2-3 MUJORE PER TEGJITH ATA QE DUAN TE MARRIN ME SHUM EKSPERIENCE TE MESOJNE DICKA ME SHUM TE NJIHEN ME TREGUN E PUNES.
  ADRESA: TEK KRYQEZIMI KOMUNES PARISIT.
  FB.ISTG. SALON SAMO


  Cel. : 0692522944
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190309-WA0001.jpg
S: 231
Madhesia: 58.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180816_180340.jpg
S: 926
Madhesia: 56.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_205907_442.jpg
S: 843
Madhesia: 51.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_205926_735.jpg
S: 821
Madhesia: 57.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_205952_772.jpg
S: 817
Madhesia: 56.2 KB