kerko ne portalin e punesimit
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Ofrojme kurse per berber.

  ME NJE EKSPERIENCE 20 VJECARE SALON SAMO: ZHVILLON KURSE BERBERI KETU DO TE MESONI TEKNIKAT MODERNE TE PRERJES SE FLOKUT TE STILIMIT TE RRUAJTJES TE MASAZHIT TE KOKES TEKNIKAT ETRAJTIMIT TE FYTYRES .NE FUND PAJISENI ME CERTIFIKATE NGA MINISTRIA E PUNES DHE GJITHASHTU JU GARANTOJME PUNSIM TE SIGURTE .
  (SHENIM): ZHVILLOJME EDHE TRAJNIME AFATSHKURTER 1-2-3 MUJORE PER TEGJITH ATA QE DUAN TE MARRIN ME SHUM EKSPERIENCE TE MESOJNE DICKA ME SHUM TE NJIHEN ME TREGUN E PUNES.
  ADRESA: TEK KRYQEZIMI KOMUNES PARISIT.
  FB.ISTG. SALON SAMO


  Cel. : 0692522944
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190309-WA0001.jpg
S: 448
Madhesia: 58.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180816_180340.jpg
S: 1139
Madhesia: 56.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_205907_442.jpg
S: 1044
Madhesia: 51.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_205926_735.jpg
S: 1018
Madhesia: 57.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180731_205952_772.jpg
S: 1022
Madhesia: 56.2 KB