kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Cadra dhe shezllone plazhi 220 Euro

  Pershendetje,

  shiten 50 komplete (2 shezllone + ēader) per plazh, me cmimin 220 Euro/kompleti.

  Shezllona siē, duken ne foto jane alumini dhe me permasa me te medha sesa shezllonat normal qe jane ne qarkullim.
  Jane thuajse te rinj, vetem 2 muaj te perdorur. Shiten per arsye mos perdorimi.


  Per ēdo informacioni mund te kontaktoni nr.0696526856


  Cel. : 0696526856
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cadra 1.jpg
S: 137
Madhesia: 65.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cadra 2.jpg
S: 146
Madhesia: 48.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu