kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Kroēiere nė Ishujt Grekė dhe Kusadasi, 5 Ditė €459

  Kroēiere nė Ishujt Grekė dhe Kusadasi, 5 Ditė €459
  3. Greqi


  Greqi

  Dita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 14.00 dhe udhėtimi me autobuz pėr nė Athinė. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės.
  Dita e Dytė: Mbrritja nė Athinė. Transferimi nė Port. Imbarkimi nė Kroēieren Celestyal. Nisja nė orėn 11.30. Drekė nė Kroēiere. Zbritja nė Ishullin e Mykonos nė orėn 18.00. Shėtitje Opsionale nė Mykonos. Qėndrimi nė Ishull deri nė 23.00. Darka nė Kroēiere.
  Dita e Tretė: Mėngjesi nė Kroēiere. Mundėsi pėr Zgjedhje:
  - Ose Zbritje nė Pythagorion tė Ishullit Samos, nė orėn 05.00. Opsionale: Shėtitje nė Monumentet Kryesore tė Ishullit. Nisja nė orėn 15.30
  - Ose Zbritja nė Kusadasi tė Turqisė nė orėn 07.30. Ekskursion dhe Vizitė nė Efes. Drekė nė Kroēiere. Nisja nė orėn 13.00.
  Zbritja nė Ishullin e Patmos nė orėn 17.45. Shėtitje Opsionale nė Manastir. Nisja nė orėn 21.30. Darka nė Kroēiere.
  Dita e Katėrt: Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Heraklion, Kretė nė orė 07.00. Shėtitje Opsionale ne Monumentet Kryesore tė Qytetit. Nisja nė orėn 12.00. Drekė nė Kroēiere. Zbritja nė Santorini nė orėn 16.30. Shėtitje Opsionale nė fshatin Oia. Nisja nė orėn 21.30. Darka nė Kroēiere.
  Dita e Pestė: Mėngjesi nė Kroēiere. Zbritja nė Portin e Pireus. Nisja pėr nė Shqipėri. Gjatė rrugės ndalesa tė shkurtra. Mbrritja nė Shqipėri.

  Nisje mė 30 Gusht - 5 Ditė - 459 Euro

  Me Shume Detaje:Ēmimi pėr person tė Rritur nė Kabinė Dyshe.

  Nė pagesė pėrfshihen:
  1. Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus.
  2. Akomodim nė Kroēieren pėr 4 ditė Lundrim, 3 netė fjetje.
  3. Mėgjeset, Drekat dhe Darkat nė Kroēiere.
  4. Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit.
  5. Shfaqje, Karaoke, Hyrja nė Disko, Sauna dhe aktivitete tė ndryshme nė Kroēiere.
  6. Ekskursion dhe Vizitė nė Efes gjatė zbritjes nė Kushadasi.
  7. Taksat Portuale.
  8. Bakshishet.
  8. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.


  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė Monumentet dhe Muzeumet.
  3. Nė zbritjet nė porte, transfertat me autobus ose teleferik nga Porti nė qytet atje ku ėshtė e nevojshme pas Zbritjes nga Kroēierja dhe Shėtitjet Opsionale nė Vendet e Zbritjes.

  Shėnim:
  Minimumi i Grupit pėr Transportin Vajtje ardhje nga Tirana ėshtė 15 persona.
  Minimumi i Grupit pėr Shoqėrues Shqiptar ėshtė 20 persona.

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: mykonos be.jpg
S: 27
Madhesia: 88.4 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu